امروزه داشتن يک وبسايت به تنهايی نمی تواند کمکی به کسب و کار شما برساند، بلکه بايد وب سايت شما قابليت جدب مخاطب و تبديل آنها به مشتری را داشته باشد. طراحی سايت با متدهای جديد و روانشناسی مشتريان و مخاطبان شما جهت تبديل حداکثری بازديد کننده به مشتری از اهداف کلی شرکت پارس نیرو بنداد میباشد.مهم‌ترین قانون برای پیشرفت یک سایت بهینه سازی سایت می‌باشد اما بهینه سازی سایت برای موتور‌های جستجو اولین قدم برای افزایش بازدید و پیشرفت سایت نیست بلکه داشتن محتوای جذاب و مورد نیاز برای کاربران اولین مرحله از بهینه سازی سایت می‌باشد که ابتدا از فاکتور‌های ابتدایی، مثل تیتر و توضیحات شروع می‌گردد.سياست و هدف اصلی شرکت پارس نیرو بنداد طراحی سايت با بالاترين کيفيت و کمترين هزينه ممکن است.

ویژگی سایت حرفه ای

 • طراحی گرافیکی و چندرسانه ای
 • خروجی یکسان در مرورگرها
 • وب سایت با امنیت بالا
 • سادگی کاربرد و کاربرپسندی
 • سئو
 • طراحی گرافیکی و چندرسانه ای

  استفاده از چندرسانه ای ها مانند عکس ، ویدیو و فیلم ، صوت و تصویر ، عدم استفاده از فلش و در عوض بکارگیری افکت ها و انیمیشن های روز و دیگر کتابخانه های جاوا اسکریپت جهت ایجاد افکت خاص و جذابیت خیره کننده.

 • خروجی یکسان در مرورگرها

  تمامی مرورگر ها از جمله فایرفاکس ، کروم ، سافاری ، اپرا و اینترنت اکسپلور باید خروجی یکسان وب سایت را داشته باشند.نحوه نمایش حروف فارسی ، عملکرد افکت های نمایشی و میزان پردازش مرورگر و پی سی کاربر در کیفیت طراحی سایت تاثیرگذارند.

 • وب سایت با امنیت بالا

  عدم بکارگیری کامپوننت های مشکوک ، برنامه نویسی ایمن ، انجام تست های مختلف روی کدهای توسعه یافته قبل از انتشار و بررسی های فصلی امنیت سایت ، جهت افزایش اطمینان بخشی مدیر سایت و اعتبار ایمنی وب سایت.

 • سادگی کاربرد و کاربرپسندی

  وقتی کاربر و مدیر سایت ، با پانل مدیریت سیستم مدیریت محتوا ، کار می کند باید بتواند با حداقل دانش فنی ، به راحتی سایت را بروز کند و در حین کار کردن با نرم افزار مدیریت سایت ، حسی مطلوب و خاطره ای خوشایند داشته باشد.

 • سئو

  طراحی وب سایت بدون استفاده از ابزار تبلیغاتی ، کارکرد مناسبی برای صاحب وب سایت ندارد.یکی از روشهای افزایش ترافیک وب سایت، معرفی وب سایت به موتور جستجو است. لازم است وب سایت به شیوه های مختلف برای موتورهای جستجو بهینه شود.

یکی از پر طرفدارترین زبان‌ پردازه‌ نویسی متن باز است که بیشتر برای طراحی برنامه‌های سمت سرور در وب سایتهای دینامیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.درخواست کاربر در کامپیوتر مبدا به سمت سرور ارسال و سپس در سرور درخواست کاربر مورد پردازش قرار گرفته و نتایج خروجی مجددا به کاربر درخواست کننده فرستاده میشود.

استفاده از جاوا اسکریپت و جی کوئری به توسعه دهندگان این اختیار را می‌دهد که تکه برنامه‌های سطح پایین مبادله‌ای (ارتباط مرورگر با کاربر) و یا انیمیشنی و حتی افکت‌های پیشرفته و سطح بالا و اشیاء فرضی را ایجاد کنند.به کارگیری همه این اجزای جی‌کوئری کمک می‌کند تا صفحات وب قدرتمند و داینامیک (پویا)، راحت‌تر ایجاد شوند.

زبانی که توسط آن استایل طراحی صفحات وب سایت را یکبار تعریف و به تمامی صفحات مورد نیاز و دلخواه اعمال میشود و استفاده از آن باعث تمیزتر شدن کد برنامه نویسی می شود، تغییرات آتی و کلی و سراسری را آسان می کند و همچنین دید برنامه نویس را بیشتر به طراحی معطوف می کند تا سر و کله زدن با کدهای برنامه نویسی.

زبان برنامه نویسی اچ تی ام ال 5 تکنولوژی جدیدی است که برای از بین بردن وابستگی وب سایت ها به نرم افزارهای مولتی مدیا و پخش کنندهای ویدئو مانند فلاش و سیلور لایت به وجود آمده است.
این زبان جدید ، این توانایی را دارد که تمامی امکانات این نرم افزار ها را به راحتی با نوشتن چند خط کد پیاده سازی کند.

نمونه کارها

شرکت مهندسی پتروآزمای زاگرس
Petro Azmay
سایت گردشگری به زبان انگلیسی
Beyondrantravel
شرکت مهندسی پردیسان
Pardisan Co